Gdzie obstawiać mecze Ligi Narodów UEFA?

0
762

Liga Narodów UEFA okazała się doskonałym rozwiązaniem wprowadzonym przez sterników europejskiej federacji. Selekcjonerzy reprezentacji narodowych mogą przetestować zaplecze kadry, nie jak to było dotychczas w meczach towarzyskich, lecz w spotkaniach o stawkę. Liga wystartowała od sezonu 2018/2019, choć jej założenia obmyślono wcześniej, datę założenia określa się na 27 III 2014 r., kiedy to w kazachskiej Astanie złożono niezbędne podpisy. Pierwszym triumfatorem okazała się reprezentacja Portugalii, Os Navegadores byli ówczesnym mistrzem Starego Kontynentu.

Jakie spotkania Ligi Narodów UEFA warto obstawiać?

Czeka nas turniej finałowy II edycji Ligi Narodów UEFA. W zawodach będą brały udział cztery reprezentacje, które wygrały swoje grupy w dywizji A, będą to Belgowie, Francuzi, Hiszpanie i Włosi. Reprezentacje Squadra Azzurra i Hiszpania mają sobie coś do udowodnienia, starli się w półfinale Euro 2020+1, gdzie lepsi okazali się przedstawiciele Italii. W terminie 6 X 2021 r. będą mieli okazje do rewanżu, dzień później zmierzą się ze sobą Francuzi z Belgami. ciekawy mecze ze względów historycznych, społecznych. Włosi zagrają z la furia roja na mediolańskim San Siro, drugi mecz odbędzie się w Piemoncie, w Turynie na tamtejszym Juventus Stadium. Fani już nie mogą się doczekać tych spotkań, każdy ma swoje typy dlatego obstawianie meczy online okaże się wspaniałym rozwiązaniem. Korzystając z tej formy zawierania zakładów, można jednocześnie reagować na mające miejsce wydarzenia, zwłaszcza gdy zdecydujemy się grać live. Pamiętajmy, że czym więcej zakładów na kuponie tym mamy szansę na wyższą wygraną, dlatego warto wziąć pod uwagę, że w październiku będą rozgrywane też mecze eliminacji do przyszłorocznego mundialu, dodając te zdarzenia, podwyższymy nasze AKO. Reprezentacja Polski gra u siebie 9 X z San Marino, trzy dni później na wyjeździe z Albanią.

U których legalnych bukmacherów zawierać zakłady na Ligę Narodów UEFA?

Obstawianie meczy online może być dla nas opłcalne ze Star Typ- Sport, popularny STS to największy bukmacher w Polsce, który wychodzi z ofertą najlepszego na rynku freebeta i cashbacka. Wielu użytkowników chwali sobie korzystanie z usług Betclic, który ma doskonałą ofertę cashback. Trzecią opcją będzie PZB-uk, po pierwsze dobrze jest mieć w zanadrzu konta u kilku bukmacherów, po drugie wychodzą z ciekawą propozycją zbierania punktów lojalnosciowych, za które możemy uzyskać dodatkowe bonus reload. Na fanów czekają niezapomniane emocje, finał Ligi Narodów rozegrany 10 X 2021 r. na San Siro, jak też spotkanie o III miejsce, mające miejsce tego samego dnia na Juventus Stadium w stolicy Piemontu przejdą do annałów piłki nożnej.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj