Dom pełen zmysłów – istota zapachu

0
573
Dom pełen zmysłów - istota zapachu

Dom to miejsce dla wielu bezpieczne, ale przede wszystkim ciepłe. Ciepłe nie tylko w dosłownym znaczeniu, ale jako obfitujące w uczucie miłości i troski. Urządzając dom warto zadbać o jak najmilszą atmosferę dla wszystkich domowników. Świetnie sprawdzają się poduszki, ciepłe oświetlenie, ale warto również zadbać o nasze zmysły. Zmysł węchu jest jednym z piękniejszych, zapachy pamiętamy bardzo długo, i niejednokrotnie kojarzą nam się z konkretnymi rzeczami, miejscami czy wydarzeniami. Zapach domu stanowi więc bardzo istotny aspekt.

Aby o to zadbać, warto zainwestować niewielkie pieniądze w yankee candle kominek

Jest to niewielka konstrukcja z miejscem na świeczkę do podgrzewania i wgłębieniem, gdzie umieszcza się różne zapachowe woski, a przy okazji ma naprawdę estetyczny design. Woski do kominka obejmują całe spektrum zapachów, od kwiatowych po czekoladę czy zapachy pieczonych babeczek. Ciekawym rozwiązaniem może być również podgrzewanie mieszanek przypraw, na przykład korzennych. Po domu natychmiast rozejdzie się aromatyczna woń, a każdy, kto odwiedzi nasz dom, od razu poczuje się bardziej komfortowo. Hurtownia świece (korleone.pl) oferuje nie tylko kominki. Ogień to ciepło, to uczucie i bezpieczeństwo, wiedzieli to już ludzie pierwotni.

Mamy więc już świece, zapachy, można do tego dorzucić ciepłe koce, gorącą czekoladę, herbatę z miodem czy kawę, i każdy wieczór, nawet ten cieplejszy, będzie o niebo milszy. Mieszkańcy Skandynawii mają nawet własne określenie na poczucie domowego ciepła – nazywa się to Hygge. Życzymy Wam dużo Hygge z pomocą naszych produktów!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj